HAKKINDA

ATAKÖY KONAKLARI

İstanbul’un Merkezinde hayatın içinde; Zamanın sizin için önemini biliyoruz. Yaşamaya zaman, sevgiye zaman… Her şeye zaman Ataköy Konakları, İstanbul’un merkezinde, Ataköy’de açıyor kapılarını.

Bu güzel kenti ulaşım sorunu olmadan, doya doya yaşamanız için. Zamanınızı trafiğe değil, yaşamın güzelliklerine, sevdiklerinize ayırmanız için. Mutluluğa bir an önce ulaşmanız için…

Maksimum deprem önlemleri; Temel tipi, fore kazıklı radye temel olan Ataköy Konakları’nda her binanın altında 58 ile 98 adet, çapları ise 80-90 arasında değişen yaklaşık 81km uzunluğunda fore kazıklı radye temel yapılmaktadır. Statik Projeleri İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından kontrol edilen Ataköy Konakları’nda Türkiye’nin konusunda en iyi firmalarıyla çalışılmaktadır.

174m2 ile 270m2 arasında değişen 4 tip bloktan oluşan Ataköy Konutları’nda her şey huzurunuz için. Yüzme havuzu İlköğretim okulu Alışveriş Merkezi Basketbol sahaları Tenis kortları Futbol sahaları Kameralı güvenlik sistemi Fotoselli araç geçişi Sesli ve görüntülü intercom sistemi Kesintisiz elektrik.

PROJE BİLGİLERİ
Konum:Ataköy
Adres:Ataköy 6.Kısım, Zeytinlik Mah. Bakırköy
Arsa Alanı:151.482 m2
İnşaat Alanı:269.744 m2
Konut Sayısı:950
Özellikler:Sosyal Tesis, Spor Salonu, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Hamam – Sauna
Periyod:2003 – 2007
Mimar:Hüseyin Sarı – HH Sarı Mimarlık

Compare listings

Karşılaştırmak